Kategori : Duyuru

|

Yazar : Ömer İslamoğlu

Tarih : 2024-05-22 11:23:11

Bist Bilişim Öğrenciler İçin Yenileniyor !

Bist Bilişim İnternet Sitesinde Artık Öğrencilerede Yer Açıyoruz !

Artık internet sitemizi bölümümüzde bulunan öğrenciler için yardımcı olmasını sağlayacak yenilikler getirmeye çalışıyoruz. Bu yenilikler internette sayfamız ile birlikte öğrencininde öne çıkarılmasını ve keşfedilmesini sağlamaktadır. Şu anda öğrencilerin kendilerini istedikleri gibi tanıtmaları için aşağıdaki güncellenip , silinebilen bölümler bulunmaktadır :

· Profil Fotoğrafı
· Banner Fotoğrafı
· CV Dosyası
· İnternet Sitesi
· Sosyal Medya
· E-Mail
· Bilinen Programlama Dilleri
· Hakkında
· Kullanıcı Adı
· Şifre
· Ad Soyad

Bunlar şu anda sayfada öğrenciler için eklediğimiz yeniliklerdir. Yakında belli bir MB sınırına bağlı istediğiniz dosyayı yükleyebileceğiniz bir güncelleme yayınlayacağız.
Bu güncelleme sayesinde öğrencilerimiz. Flash Disk gibi kaybolabilecek veya çalınabilecek bir eşyayı okula getirmek yerine bilgilerinizi saklayabileceğiniz özel bir dosyalar bölümü getireceğiz. İstediğiniz dosyaların profilinize görünüp , görünmemesine karar verebileceksiniz..Öğrenciler dışında Bist Bilişim İnternet Sitesi ile ilgili ise artık sayfanın tamamı yenilendi ve içerik eklenebilir hale getirildi. Bu sayede okulumuzun Bilişim Teknolojileri Bölümü ile ilgili en yeni içeriklere anında ulaşabileceksin. Yakında haberler bölümünde de güncelleme yapacağız ve artık bildirimlerimiz sayesinde sayfamızla ilgili içerikleri kaçırmamış olacaksın..


Eğer sende bizim öğrencilerimizden biriysen Kullanıcı Adı ve Şifre bilgilerin ile buradan giriş yapabilirsin https://bistbilisim.com/admin/

İyi Günler Borsa İstanbul'lu